Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Od Maďarska přes USA až do Austrálie a Saudské Arábie
Autor: HŽP Datum publikování: 30.01.2024

Obrázek1.jpg

Svět je skutečně globální a HŽP je jeho nedílnou součástí. Náš příběh začíná u maďarského zákazníka, který si nás vybral jako dodavatele pružin pro svou klíčovou zakázku.

V HŽP vyrobíme šroubové pružiny, které budou následně v Maďarsku namontované na železniční podvozky. Tyto podvozky budou dále poslány do USA, kde na nich budou nainstalovány vlakové soupravy pro rekonstrukci železničního svršku. Tyto vlakové soupravy budou sloužit například v Austrálii a Saudské Arábii.

Jedna z vizí naší společnosti je dodávat naše produkty zákazníkům nejen v Evropě, ale i na jiných kontinentech. I díky tomuto projektu se nám daří naše vize realizovat.

Tento projekt je krásným symbolem globalizace, jehož součástí jsou i naše produkty a my jsme hrdí, že můžeme být členem tohoto globálního pohybu.

Jsme vděční za důvěru, kterou nám naši maďarští a američtí partneři vyjádřili. Jsme si vědomi odpovědnosti za dodání špičkových produktů. Těšíme se na společný úspěch i na to, jak naše šroubové pružiny přispějí k plynulému a spolehlivému pohybu vlaků po kolejích po celém světě.