Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Tradiční Den HŽP
Autor: Personální HŽP Datum publikování: 14.06.2024

20240607_160322.jpg

Červen je pro nás již tradičně spojen s Dnem HŽP. Letošní páteční odpoledne se neslo v duchu svěžích letních drinků, kopečkové zmrzliny i dobrého jídla.

Červen je pro nás již tradičně spojen s Dnem HŽP. Letošní páteční odpoledne se neslo v duchu svěžích letních drinků, kopečkové zmrzliny i dobrého jídla.  Pestrou nabídku doplnila možnost zastřílet si na střelnici, nechat zvěčnit svůj portrét rukou karikaturisty nebo si vlastnoručně namíchat lahodný drink. Nechybělo ani vyžití pro děti – stánek s malováním na obličej, barevnými účesy, tetováním i skákací hrady byly v obležení zvídavých děti. Jsme moc rádi, že se akce zúčastnil velký počet kolegů a využili tak možnost potkat se i mimo standardní pracovní prostředí.