Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Nové certifikáty kvality
Autor: HŽP Datum publikování: 13.03.2012

hzp-zastupny-sedy.png

Mise společnosti: "Umíme vyrobit dobré pružiny, na kterých spočívá bezpečí cestujících a tíha nákladů".

Klíčové sdělení, které vyjadřuje mise naší společnosti, se dá vyjádřit slovy "dobré" a "bezpečí", což jsou hlavní atributy kvality výroby a produktu.
Proto je snahou společnosti poskytnout zákazníkům záruku kvality i pomocí certifikátů vystavených nezávislými a uznávanými společnostmi.

V rámci zavádění nového produktu, kterým je parabolická pružina pro železniční použití jsme získali Certifikát dle EN 15085-2 pro certifikační úroveň CL 1, který potvrzuje splnění požadavků na způsobilost při svařování částí železničních kolejových vozidel. Certifikát vystavila společnost TÜV SÜD.

Další ocenění získala naše firma při splnění požadavků na management kvality podle mezinárodního standardu železničního průmyslu "IRIS". Jako 15 firma v ČR jsme získali certifikát, který je vydáván pod záštitou Evropské Unie Železnic (UNIFE) a v poslední době se stává uznávaným nejen v evropském měřítku. Certifikaci podle standardu IRIS provedla společnost Bureau Veritas Certification.