Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Sportovně zábavné odpoledne HŽP 2012 - již 7. ročník
Autor: HŽP Datum publikování: 20.06.2012

detinahled-50.jpg

Již 7. rok připravily Hanácké železárny a pérovny, a.s. pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky Sportovně zábavné odpoledne, jehož vrcholem byla ukázka letové produkce dravců s imitací lovu.

Naši zaměstnanci a jejich rodiny tak kromě ukázky více jak 20ti druhů dravců a sov měli možnost vidět Orla bělohlavého v letu nebo si pohladit největší sovu Výra velkého.

Během odpoledne byla připravena pro děti: „Dětská pouť“ na které získávaly po splnění úkolu „penízky“ které mohly proměnit za zajímavé ceny.

Již tradičně se mezi soutěžemi dospělých objevily disciplíny „hod šroubovou pružinou“ a „přenášení šroubových pružin“. Někteří si zahráli nohejbal, jiní se rozhodli pro plážový volejbal. Nejenom muži soutěžili v hodu pružinou, ale i ženy se zapojily do této disciplíny, mimo to si porovnaly svoji obratnost ve hře Pétanque.

Závěrem si rodiny poměřily svoje síly v rodinné přetahované.

Pro všechny bylo připraveno občerstvení a veškeré soutěže byly nakonec vyhodnoceny a vítězové obdarováni zajímavými cenami.

Věříme, že se všichni účastníci bavili a těšíme se, že se i příště sejdeme v hojném počtu na dalším ročníku této akce.