Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Získali jsme třetího OEM zákazníka – DAF
Autor: HŽP Datum publikování: 21.08.2012

daf.png

Ke stávajícím SCANIA a IVECO přibude DAF.

Celý složitý proces vzorkování, testování a výroby, který byl řízen multifunkčním týmem spolupracovníků z oddělení výroby, kvality, vývoje, obchodu a financí, byl uzavřen dne 27.6.2012 podpisem dlouhodobého kontraktu na dodávky pružin pro modelové řady CF a XF v sídle společnosti DAF v Eindhovenu .

V srpnu 2012 bude vyrobena první dávka pružin za účasti zástupce společnosti DAF. Předpokládaný začátek sériových dodávek je v týdnu 49 tohoto roku.
 
Podpisem kontraktu se společnosti Hanácké železárny a pérovny,a.s. daří plnit strategický cíl – zvýšení obratu a diverzifikace, také v oblasti listových pružin.
 
Novým zákazníkem je společnost DAF Trucks N.V. dceřiná společnost ve stoprocentním vlastnictví severoamerické obchodní společnosti PACCAR Inc. Hlavní činnosti společnosti DAF Trucks jsou zaměřeny na vývoj, výrobu, marketing a prodej středních a těžkých užitkových vozidel.Společnost DAF Trucks má výrobní zařízení v Eindhovenu v Nizozemsku a ve Westerlo v Belgii. Díky vysoké úrovni efektivity a špičkovým výrobním postupům a produktům si společnost získala silnou pozici na vysoce konkurenčním evropském trhu.