Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Veletrh INNOTRANS
Autor: HŽP Datum publikování: 01.10.2012

INNOTRANS

Ve dnech 18. 9. – 21. 9. 2012 se naše společnost zúčastnila prestižního veletrhu železniční techniky INNOTRANS v Berlíně.

Tento veletrh, který se koná jedenkrát za dva roky, je považován za největší svého druhu na světě. Vzhledem k faktu, že se naše společnost účastnila již po páté lze hodnotit počet vystavovatelů i návštěvníků veletrhu jako doposud největší.

Náš stánek byl součástí expozice ACRI, která čítala 19 vystavujících firem. Náš stánek navštívilo 56 firem z celého světa, výsledky a potencionální obchodní příležitosti těchto jednání analyzujeme.

Celosvětový význam tohoto veletrhu podtrhuje velké množství vystavovatelů z Asie a jiných částí světa mimo Evropu. Rovněž bylo možné vidět velké množství mimoevropských návštěvníků.