Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

"I šaty dělají člověka"
Autor: HŽP Datum publikování: 24.01.2013

AB1.nahled.jpg

Vedení společnosti rozhodlo na jaře loňského roku o opravě a modernizaci fasády části administrativní budovy společnosti.

Po mnoha letech investic do výrobních technologií a to mnohdy velmi rozsáhlých bylo nutné opravit i vzhled již velmi omšelé fasády. Administrativní budova je první na co padnou oči zákazníků a návštěvníků společnosti. Být moderní firmou 21. století znamená se prezentovat nejen svými produkty, štíhlým pojetím řízení, ale i zevnějškem – to bylo hlavním záměrem opravy. Samozřejmě stavební materiály a způsoby realizace sebou nesou i úspory ve spotřebě energií zejména v zimním období. Celý zevnějšek budovy je architektonicky laděn tak, aby zapadl do konceptu podobných řešení ve skupině MORAVIA STEEL.