Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Pomoc potřebným
Autor: HŽP Datum publikování: 11.03.2013

hzp-zastupny.png

Společnost Hanácké železárny a pérovny, a. s. člen skupiny Moravia Steel Třinec je jedním z významných evropských výrobců šroubových, trapézových a parabolických pružin a rovněž důležitým zaměstnavatelem v regionu střední Moravy.

Již poněkolikáté a ve stejnou dobu jako v loňském roce se management společnosti rozhodl pomoci handicapovaným dětem v Prostějově.
Hanácké železárny a pérovny, a. s. chápou i svoji sociální odpovědnost směrem k okrajovým a slabším sférám společnosti, proto tento finanční dar, kde obdarovaným je Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s. v Prostějově. Finanční prostředky budou použity na provoz a vybavení, na výchovu a vzdělávání handicapovaných dětí.