Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Sportovně zábavné odpoledne HŽP 2013 - 8. ročník
Autor: HŽP Datum publikování: 19.06.2013

Sportovní odpoledne

Na pátek 14. 6. 2013 připravily Hanácké železárny a pérovny další ročník Sportovně zábavného odpoledne pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Již tradičně se mohli účastníci utkat v disciplínách, jako byl plážový volejbal, nohejbal, pétanque, ale i ve specifických disciplínách, které jsou vlastní společnosti – hod šroubovou pružinou a přenášení pružin.

Letošní překvapení bylo určeno nejenom všem milovníkům koní, ale i těm, kteří neměli zatím možnost „podívat se na svět ze hřbetu koně“. Věříme, že toto překvapení udělalo radost nejenom dětem, ale i dospělým, kteří se mohli svézt na čtyřech konících.

V průběhu odpoledne byla připravena pro děti: „Dětská pouť“ na které získávaly po splnění úkolu „penízky“, které mohly proměnit za zajímavé ceny. Navíc měly letos děti možnost vyhrát vstupenky do Aquaparku v Olomouci. Zároveň bylo pro děti připraveno další překvapení – malování na obličej.

Závěrem si rodiny poměřily svoje síly v rodinné přetahované. Pro všechny bylo připraveno občerstvení, veškeré soutěže byly nakonec vyhodnoceny a vítězové obdarováni zajímavými cenami. Věříme, že se všichni účastníci bavili a doufáme, že se na dalším ročníku této akce sejdeme ve stejně hojném počtu.