Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Obhájili jsme standard Investors in People
Autor: HŽP Datum publikování: 22.08.2013

certifikat_IIP.jpg

Ve dnech 15. a 16. 7. se uskutečnil recertifikační audit standardu IIP, který jsme poprvé získali v roce 2010. V letošním roce se nám jej podařilo po třech letech obhájit.

Jsme rádi, že se nám podařilo prokázat, že jsme společnost, která usiluje o neustálý rozvoj, a to jak v oblastech nových technologií, pracovního prostředí, ale také v přístupu k našim zaměstnancům.

Za významnou zpětnou vazbu považujeme, z rozhovorů se zaměstnanci vyplývající, patrný pozitivní posun v jejich vnímání hrdosti na firmu. Věříme, že tato skutečnost jen potvrdila jeden z našich strategických cílů „být atraktivní zaměstnavatel“.

Jsme připraveni reagovat na podněty k oblastem možného rozvoje tak, abychom naplnili a stále rozvíjeli nejenom standard IIP, ale také jednu z našich hodnot společnosti „stavíme na lidech“. Věříme, že se nám při příští recertifikaci podaří opět obhájit standard IIP.