Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2014
Autor: HŽP Datum publikování: 13.10.2014

JobFair 2014

Dne 2.10.2014 se konal veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2014, který byl pořádán současně s mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně.

Zástupci Hanáckých železáren a péroven, a.s., technický ředitel Ing. Tomáš Grulich a Oddělení řízení lidských zdrojů, tam byli také.

Na našem stánku jste měli možnost shlédnout spot HŽP, který seznámil zájemce s jednotlivými výrobními technologiemi i našimi významnými zákazníky, kterým dodáváme naše pružiny. V dopoledních hodinách se uskutečnila v centru pavilonu prezentace, která představila společnost HŽP jako přátelské prostředí s velmi kvalifikovanými odborníky, jenž je otevřená spolupráci s aktivními studenty strojírenských oborů.

A jaké studenty/absolventy hledáme do našeho týmu?

Zejména je pro nás důležitá proaktivia, samostatnost a zodpovědnost. Studenti, kteří za sebou rádi vidí výsledky své práce a mají tah na branku, jsou u nás vítáni. Jsme přesvědčeni, že zájemci, kteří s námi budou spolupracovat, se mohou nejen odborně vzdělávat, ale také realizovat své profesní sny a cíle, kterých jim pomůžeme dosáhnout.