Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Rodinný den HŽP - letos poprvé
Autor: HŽP Datum publikování: 03.07.2015

Rodinný den

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce jsme připravili pro rodiny našich zaměstnanců příjemné odpoledne, kde si mohli přijít na své nejenom děti, ale také jejich rodiče.

Naše tradiční sportovně zábavné odpoledne jsme tentokrát pojali jako rodinný den – na své si přišly především děti, pro které byl připraven zajímavý program plný her a tanečků o ceny. Dalšími atrakcemi pro děti bylo malování na obličej, skákací hrad, elektrická čtyřkolka nebo vystoupení kouzelníka. Kouzelník byl zpestřením i pro dospělé, kteří se mohli následně předvést v tradičním hodu pružinou nebo v přenášení pružin. Samozřejmě nechyběly ani jiné sportovní aktivity a rodinná soutěž v přetahování lanem.

Celý program provázela hudba našeho kolegy DJ Jiřího Jakubovského a také chutné občerstvení zajištěné hasiči ze Slatinek pod vedením dalšího kolegy Jana Chudoby.

Děkujeme všem zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům za účast na akci „Rodinný den HŽP“ a budeme se těšit na náš další ročník.