Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Střecha podruhé
Autor: HŽP Datum publikování: 11.08.2015

IMG_1122_web.nahled.jpg

Doba letní celozávodní dovolené byla letos již tradičně dobou volna a odpočinku pro většinu zaměstnanců společnosti HŽP.

Pro zaměstnance z řad investic, údržby a správy majetku to byla naopak doba ve které provádí práce, které není možné za provozu provádět. Letos byla největší akcí 2. etapa opravy střechy výrobní haly z plánovaných 5ti.

Naplánovat do 2-týdenní odstávky výměnu střešního pláště téměř o rozloze regulérního fotbalového hřiště není jednoduché a vyžaduje koordinaci mnoha lidí a činností. Pod střechou jsou navíc umístěné drahé stroje, které je nutno ochránit před případnou nepřízní počasí. Samotná doba celozávodní dovolená provedení celé opravy nestačí, proto byla využita pro práce které by z pohledu zabezpečení bezpečnosti mohly omezit nebo ohrozit provoz pod střechou, dokončovací práce budou probíhat do konce října.

Díky dobré organizaci, přízni počasí a v neposlední řadě práci dodavatelských firem již máme všechny stroje hezky pod novou střechou.

Ing. Tomáš Grulich, technický ředitel