Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Mikulášská besídka v HŽP
Autor: HŽP Datum publikování: 08.12.2015

Mikuláš

Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se jídelna HŽP proměnila v Mikulášskou dílnu. Krásná vánoční výzdoba, zvuk koled a vůně cukroví vítala již od vchodu všechny příchozí. A že jich letos nebylo málo.

Celé odpoledne jsme zahájili divadelním představením Hanácké betlémek z dílny Divadla plyšového medvídka. Po představení již mezi netrpělivé diváky zavítal Mikuláš v doprovodu andělů a nechyběli ani hrůzu nahánějící čerti. Po mikulášské nadílce pokračoval bohatý program. Děti měly možnost si nazdobit perníčky nebo vyrobit vánočního andílka. Pro všechny rodiny bylo připraveno také profesionální fotografování v krásném vánočním zátiší.
 
Děkujeme i cukrářkám, které přinesly výborné domácí zákusky. Hojná účast dětí i rodičů nás velmi potěšila. Budeme se těšit na
setkání v příštím roce.