Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

HŽP – Zaměstnavatel regionu 2016 - druzí v kraji, první v regionu
Autor: HŽP Datum publikování: 06.06.2016

IMG_9999.nahled.jpg

Ve čtvrtek 26.5.2016 se v olomoucké Pevnosti poznání konalo slavnostní vyhlášení výsledků prestižní soutěže Sodexo Zaměstnavatel regionu pro Moravu 2016.

Hodnocení společností probíhá na základě mezinárodně uznávané metodiky Saratoga společnosti PriceWaterhouse Coopers, která sleduje řadu ukazatelů o hospodaření firmy, fluktuaci, vzdělávání, nemocnosti, společenské odpovědnosti firem a mnoho dalších. Touto důkladnou analýzou řada společností neprojde.

Jsme moc rádi, že jsme všechna kriteria splnili a v již 14. ročníku soutěže jsme se umístili na medailové pozici. Naše firma HŽP získala druhé místo v Olomouckém kraji v kategorii Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců. A protože před námi se umístila pouze jedna olomoucká firma, jsme tak zároveň první z firem v regionu Prostějov.