Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Jaro ve znamení exkurzí pro studenty
Autor: HŽP Datum publikování: 13.06.2016

Exkurze

Jak lépe využít volnější dny v období maturit než exkurzemi ve firmách. Takto se rozhodli studenti Střední školy služeb, obchodu a řemesel Tábor, Střední školy průmyslové Přerov a SOŠ a SOU strojírenského Prostějov.

Od HŽP dostali příležitost podívat se pod pokličku výroby pružin přímo v provozu výrobní haly. Pro více než 70 studentů byl připraven zajímavý program. Ve školícím centru byli nejprve seznámeni se základními informacemi o společnosti.

Protože důraz na bezpečnost a ochranu zdraví při práci patří k hodnotám společnosti, nesmělo chybět ani několik informací jak se chovat či nechovat při pohybu ve výrobě. Asi tou nejzajímavější částí pro všechny byla prohlídka výrobní haly za doprovodu odborníků z řad zaměstnanců společnosti, kteří aktivně zodpovídali veškeré dotazy návštěvníků.

Na každého účastníka čekala malá pozornost a ti aktivnější si dokonce mohli zasoutěžit i o zajímavé ceny. Jsme otevřeni této spolupráci, proto se na nás neváhejte obrátit i v případě exkurze pro Vaši školu.