Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Návštěvníci letošní Burzy práce a vzdělání montovali naše parabolické pružiny
Autor: HŽP Datum publikování: 10.10.2016

DSCN9516.nahled.jpg

Tisíce návštěvníků, stovky žáků základních škol a desítky firem, tohle byla letošní Burza práce a vzdělání v Olomouckém kraji, kde se prezentovala i naše společnost HŽP a.s. Letos poprvé jsme se ukázali kromě Olomouce také v dalších krajských městech - Prostějově a Přerově.

Všichni návštěvníci mohli v našem firemním stánku shlédnout záběry z oslav 65. výročí výroby pružin, které jsme oslavili letos v září, stejně tak jako krátkou ukázku výroby pružin natočenou přímo v naší výrobní hale. Pro návštěvníky z řad studentů, ale nakonec nejen pro ně, byl připraven praktický úkol, během kterého si vyzkoušeli smontovat parabolickou pružinu, a mohli tak soutěžit o zajímavé ceny. 

Informace o aktuálně hledaných pozicích, možnostech stipendijního programu, praxe či další spolupráce návštěvníci získávali nejen na stánku, ale také v rámci několika prezentací přímo na hlavním podiu. Během Burzy jsme se účastnili zajímavých kulatých stolů firem a výchovných poradců, kde jsme diskutovali nad současnou situací pracovního trhu a preferencemi studia současné mládeže.

V případě zájmu o exkurzi v naší výrobní hale nebo bližší informace o stipendijních programech, nás kontaktujte na email: renata.krizkova@hzp.cz