Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Zúčastnili jsme se veletrhu pracovních příležitostí v Brně
Autor: HŽP Datum publikování: 18.10.2013

hzp-zastupny.png

Dne 10. 10. 2013 se Hanácké železárny a pérovny, a.s. zúčastnily veletrhu pracovních příležitostí JobFair MSV 2013, který byl pořádán současně s mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně.

Naším cílem bylo představit společnost a navázat spolupráci se studenty/absolventy především strojírenských oborů. Studenty jsme informovali jak o možnosti zpracování BP či DP v naší společnosti, tak o dalších možnostech spolupráce.

Věříme, že se nám podařilo přesvědčit, že i ryze česká společnost může nabídnout zajímavé profesní možnosti a věříme, že se nám do našeho týmu podaří v dalších letech najít kolegy právě z řad těchto studentů.
 

Jaké studenty/absolventy hledáme?

Především samostatné, zodpovědné, proaktivní, kteří mají tah na branku a rádi za sebou vidí výsledky své práce.
 
Na veletrhu byli přítomni jak zástupci Oddělení řízení lidských zdrojů, tak technický ředitel, Ing. Tomáš Grulich, který zodpovídal technické a odborné dotazy. Věříme, že jsme byli schopni podat ucelený přehled o možnostech spolupráce s naší společností a zaujmout naším zaměřením.