Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Technology Day v sídle našeho zákazníka DAF Trucks v Eindhovenu, za účasti Hanáckých železáren a péroven, a.s.
Autor: HŽP Datum publikování: 01.05.2014

Technology Day

Dne 23. dubna 2014 se ve výrobním závodě společnosti DAF Trucks v Eindhovenu, uskutečnil „Technology Day“. Přípravu a celou organizaci zajistily Hanácké železárny a pérovny, a.s.

Smyslem této události je prezentovat představitelům zákazníka, nové výsledky v oblasti vývoje, výroby a investic u dodavatele. DAF pořádá Technology Day pouze pro své nejlepší dodavatele. V rámci uskutečněného dne se prezentovala mateřská společnost Moravia Steel - Třinecké železárny, Hanácké železárny a pérovny a také Kovárna Viva.

Jednotlivé prezentace svým obsahem a také vizualizací nových trendů, přinesly pro konstruktéry i nákupčí DAF poznatky, využitelné pro další rozvoj stávající platformy EURO 6. Program dne se skládal z prezentací a výstavy výrobků zúčastněných společností.
Jednu z přednášek měl p. Krzysztof Ruciński – místopředseda představenstva Moravia Steel a předseda dozorčí rady Hanáckých železáren a péroven, a.s., který představil celou skupinu. 

Zástupci DAF Trucks vysoce ocenili organizaci Technology Day a expozici vystavených výrobků.