Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Galavečer Královna Ocel
Autor: HŽP Datum publikování: 12.05.2016

Královna Ocel

V pátek 29. 4. 2016 vystřídali třinecké hokejisty na ledové ploše WERK ARENY zaměstnanci ze skupiny Třineckých železáren – Moravia Steel a dceřiných společností.

Celý večer nazvaný Královna Ocel doprovázel bohatý kulturní program. Součástí galavečera bylo vyhlášení nejlepších pracovníků z jednotlivých podniků ve skupině za rok 2015. Za naši společnost byl jako zaměstnanec roku vybrán pan František Klimek. V HŽP působí bez přerušení již od svého vyučení pro tehdejší národní podnik Železárny Prostějov. Svým dlouholetým příkladem, pracovním nasazením, minimální absencí, obětavostí a ochotou je skvělým příkladem pro všechny pracovníky HŽP. Panu Klimkovi gratulujeme a věříme, že s námi bude ještě dlouho Hrdě Žít Pružinami.