Listové pružiny parabolické
Pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu, zaručující vysokou provozní tvarovou stálost.
pruzina-parabolicka.png
Listové pružiny trapézové
Vyrábíme za tepla tvářené listové
trapézové pružiny pro automobilový, železniční 
i další průmyslová odvětví…
pruzina-trapezova.png
Šroubové pružiny
Za tepla tvářené tlačné ocelové pružiny jsou zušlechtěny a dále zpracovány tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru pevnosti a houževnatosti materiálu...
sroubova_pruzina.png

Rodinný den HŽP
Autor: HŽP Datum publikování: 07.07.2016

DSC_1723.nahled.jpg

V pátek 17. 6. 2016 se sportovní areál Reálného gymnázia a základní školy města Prostějova proměnil v dějiště Rodinného dne HŽP.

Nejen pro děti byl připraven bohatý program, který odstartovalo vystoupení dvou cvičených opiček – dua Eden. Po energetickém vystoupení se zájemci mohli s opičkou i vyfotografovat.

Pro všechny děti byl připraven sportovní sedmiboj. Za splnění všech disciplín si každý mohl vybrat odměnu. Protože foukal silný vítr, bublináře a jeho bublinovou show jsme přesunuli do tělocvičny. Po vystoupení si v tvořivých dílničkách mohly děti vyzkoušet, jak se rozličné bubliny tvoří. V bohatém programu Rodinného dne nechybělo ani malování na obličej.

Závěr Rodinného dne pak patřil již tradičním disciplínám, jako je hod pružinou a přenášení pružin. Připravena byla také rodinná soutěž ve stavění věže z krabic. 
Celé odpoledne provázela příjemná hudba v podání DJ Jirky Jakubovského, připraveno bylo také chutné občerstvení od hasičů ze Slatinek.

Děkujeme všem za pomoc s organizací příjemného odpoledne. Jsme rádi, že jsme se sešli v tak hojném počtu a budeme se těšit na setkání v příštím roce.